امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

سلام دوست عزیز ؛

در این بخش قصد داریم تا شما را با شرایط و نحوه ی ارسال مطلب های مرتبط با موضوعات این وب سایت آشنا کنیم و امیدواریم محیطی مناسب برای شما ایجاد کنیم تا شما هم دست نوشته ها و نتایج تحقیقاتتان را برای نمایش عموم قرار دهید تا علاوه بر اشتراک اطلاعات و تجربیات خود با دیگران، نگران نبود امکانات لازم برای ارائه طرز تفکر خود و یا محیطی با بازدید کم نباشید ...

« ضمن آنکه ما مجبوریم این مطالب را بصورت رایگان از شما دریافت کنیم و این وب سایت تا اطلاع ثانوی و البته با توجه به حسن نیت و همکاری شما هیچگونه پرداخت هزینه ای و یا امتیازهای خاصی به هر دلیلی را نخواهد داشت. »

امید است با رعایت نکات زیر در ارتباط صمیمانه ای با هم، شما هم عضو نویسندگان محبوب این وب سایت قرار گیرید ؛

بهتر است قبل از شروع برای اینکه بدانید « گاراژ » به دنبال چیست و چه مطالبی در اولویت تأیید قرار می گیرند بخش « هسته ی فکری گاراژ به دنبال چیست ؟ » را مطالعه کنید.

پس از آن :

 

* شرایط سلامتی مطالب ارسالی و خط مشی ما :

1 – مطالب ارسالی به ایمیل باید در قالب فایل Office word 2003 و یا بالاتر و به زبان فارسی باشند ! اما می توانید مطالبتان را از طریق تلگرام هم برای ما ارسال کنید ...

2 – مطالب ارسالی تا اطلاع ثانوی فقط باید در مورد اطلاعاتی از وسایط نقلیه موتوری زمینی شامل ( موتورسیکلتها، خودروها و ... ) باشد.

3 – مطالب ارسالی هرگزنباید به نام شخص دیگری در هیچ مجله،وب سایت و یا هر رسانه ی دیگری منتشر شده باشند.

4 – مطالب ارسالی باید صرفاً دارای بار اطلاعاتی باشند و نباید حاوی ارائه هرگونه تبلیغ و یا تخریب برای مخاطبان خاصی، مطالب توهین آمیز، تحقیر و یا تحریک کننده و یا ... باشند و از قضاوت در مورد گزینه های استفاده شده در وسایط نقلیه ، کیفیت، کمیت و ... جداً خودداری شود.

5- در صورتی که مطلب شما حاوی عکسی است که به توجیه مطلب کمک می کند آن را ضمیمه کرده و یا لینک دانلود آن را در محلی که قصد نمایش آن را دارید قرار دهید.

( برای مثال اگر قصد دارید تصویرتان بین دو جمله قرار گیرد ، لینک را بین همان دو جمله قرار دهید.)

6 – در بطن متن نباید هیچ لینکی وجود داشته باشد. مانند مثال زیر ( کلمات آبی رنگ ) :

« 1 - آینه ی دید عقب 2 - برف پاک کن 3 - داشبورد 4 - آینه ی جانبی 5 - کیلومتر شمار 6 - سرعت سنج 7 - آمپر سوخت 8 -دورسنج موتور 9 - سوئیچ استارت 10 - تهویه ی هوا 11 - دستگیره در 12 - دسته دنده 13 - غربیلک فرمان 14 - ترمز دستی 15 - کمربند ایمنی 16 - بوق 17 - پدال گاز 18 - پدال ترمز 19 - پدال کلاچ 20 - صندلی راننده 21 - پشت سری 22 - صندلی سرنشین 23 - محفظه ی داشبورد »

7 – از ارائه اطلاعاتی مانند قیمت خودروها و ... که در گذر زمان متغییر بوده و ثابت نیستند خودداری کنید !!!

8 - پس از نمایش مطلب در وب سایت، دیگر حق استرداد ، پاک کردن یا عدم نمایش از نویسنده گرفته می شود و مطالب فقط بر اساس تصمیم مدیر یا سایر اعضاء تیم پشتیبانی حذف یا غیرقابل نمایش خواهند شد

شما می توانید مطالب خود را همراه با نام و مشخصات خود از طریق آی دی تلگرام ما ( https://t.me/thegarage_ir ) و یا از طریق ایمیل به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید برای ما ارسال کنید تا با نام شما در این وب سایت ثبت شوند !

مطالب شما پس از خوانده شدن و عبور از فیلتر استانداردهای  وب سایت « گاراژ » جهت استفاده عموم نمایش داده خواهند شد ...

* شما با خواندن این متن و ارسال مطالبتان پذیرفته اید که در صورت تخطی از هر یک از قوانین بالا به اعضاء تیم اجازه داده اید تا در صورت مشاهده تختلف مطالب شما مورد عدم انتشار و یا حذف قرار گیرند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تعمیر خودرو های :

درباره ی ما

 ما اعضای گروه گاراژ؛ همچون شما، به خودروها علاقه مند هستیم، و آنها را جزئی از دوستان خود می دانیم، با برخی از آنها خاطره، به برخی از آنها نیاز و به همه شان علاقه داریم.

و حالا آمده ایم تا این وب سایت را که حاصل سالها تلاش و تحقیق است را به دوستان خودمان یعنی شما عزیزان ارائه دهیم تا شاید باعث گذران ساعات خوب و خوشی با توجه به علاقه شما به خودروها شود.

از اینکه مهمانی ما را پذیرفتید؛ بی نهایت خوشحال و سپاسگزاریم.

امضا : مدیریت

هسته ی فکری گاراژ به دنبال چیست ؟

همه روزه وب سایتهای جدیدی در زمینه ی اطلاع رسانی مسائل مربوط به خودروها ساخته می شود اما معمولا سایتهایی خبری هستند که اکثراً اخبار تکراری را انتشار می دهند، ما کمبود یک دانشنامه اینترنتی در زمینه ی خودروها را احساس می کردیم ؛ وب سایتی که شاید با وجود آن دیگر نیازی نباشد که برای تصمیم گیری در مورد موضوعی مرتبط با خودروها ده ها سایت را زیر و رو کنیم، ایجاد محیطی که دانش های پایه و ثابت را آموزش دهد و همچنین فناوری های روز را به فارسی زبانان معرفی کند تا همه داناتر و برای مدت بیشتری رانندگی کنیم، شعار ما این است که هرچه بیشتر بدانیم کمتر اشتباه می کنیم.