E.mail : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

S.M.S :  5000-20-60-70-777

 

کِی لِس ( به انگلیسی : Keyless ) یا « بدون کلید » به نوعی از فناوری گفته می شود که می توانید ابزارها و تجهیزاتی که در گذشته به تماس انسان برای فعال سازی یا غیرفعال سازی آنها نیاز بود را بدون حضور انسان هم بکار برد ، در کلامی ساده تر باید گفت : اهرم های مکانیکی جای خود را به سیستم های الکترونیکی و هیدرولیکی داده و حالا این اهرم های جدید با استفاده از تکنولوژی کنترل از راه دور بدون نیاز به حضور فیزیکی انسان بکار برده می شوند. در وسایط نقلیه و برای استفاده های عمومی : این تکنولوژِی کمک می کند تا از فاصله ی دور خودرو را روشن کنید ، درها را باز و یا قفل کرده و شیشه ها، سانروف یا سقف را باز و بسته کنید ، بخاری یا کولر را روشن کنید ، سیستم های صوتی و تصویری را کنترل کنید و ... و یا در موارد سفارشی خودرو را برای پارک کردن خودکار تنظیم کنید ، آن را با موبایلتان به پارکینگ هدایت کنید و یا برای استفاده دوباره آن را از پارکینگ به محل دلخواه هدایت کنید.

ادامه دارد ...

لطفاً نظر دهید ...

نویسنده : رضا بهرامی

درباره ما

 ما اعضای گروه گاراژ؛ همچون شما، به خودروها علاقه مند هستیم، و آنها را جزئی از دوستان خود می دانیم، با برخی از آنها خاطره، به برخی از آنها نیاز و به همه شان علاقه داریم.

و حالا آمده ایم تا این وب سایت را که حاصل سالها تلاش و تحقیق است را به دوستان خودمان یعنی شما عزیزان ارائه دهیم تا شاید باعث گذران ساعات خوب و خوشی با توجه به علاقه شما به خودرو شود.

از اینکه مهمانی ما را پذیرفتید؛ بی نهایت خوشحال و سپاسگذاریم.

امضاء : مدیریت

هسته ی فکری گاراژ به دنبال چیست ؟

همه روزه وب سایتهای جدیدی در زمینه ی اطلاع رسانی مسائل مربوط به خودروها ساخته می شود اما معمولا سایتهایی خبری هستند که اکثراً اخبار تکراری را انتشار می دهند، ما کمبود یک دانشنامه اینترنتی در زمینه ی خودروها را احساس می کردیم ؛ وب سایتی که شاید با وجود آن دیگر نیازی نباشد که برای تصمیم گیری در مورد موضوعی مرتبط با خودروها ده ها سایت را زیر و رو کنیم، ایجاد محیطی که دانش های پایه و ثابت را آموزش دهد و همچنین فناوری های روز را به فارسی زبانان معرفی کند تا همه داناتر و برای مدت بیشتری رانندگی کنیم، شعار ما این است که هرچه بیشتر بدانیم کمتر اشتباه می کنیم.