امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

( تصویر برگرفته از ؛ http://www.ecuchiptune.co.uk )

E.C.U در واقع مخفف شده ی کلمات ( Electronic computer unit ) و به معنی واحد کنترل الکترونیکی است. که در واقع یک کامپیوتر در درون خودروی شماست که علاوه بر این که خود دارای اطلاعات پایه و اساسی ای برای روشن کردن و روشن نگه داشتن خودروی شماست، مرتباً اطلاعات را از وضعیت موتور دریافت می کند، آنها را تجزیه و تحلیل می کند وفرمانهایی جدیدی را می دهد تا موتور رفتارهای دقیق تری نسبت به درخواست های شما داشته باشد !!!

برای مثال : وقتی شما سوئیچ را باز اصطلاحاً باز می کنید، ecu همین اطلاعات را دریافت می کند و به پمپ بنزین فرمان می دهد که بنزین را به طرف موتور جریان دهد، وقتی که سوئیچ را باز می کنید صدای اولیه ی زوزه شکلی که می شنوید صدای پمپ بنزین است

ادامه دارد ...
لطفاً  نظر دهید ...

نویسنده : رضا بهرامی

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تعمیر خودرو های :

درباره ی ما

 ما اعضای گروه گاراژ؛ همچون شما، به خودروها علاقه مند هستیم، و آنها را جزئی از دوستان خود می دانیم، با برخی از آنها خاطره، به برخی از آنها نیاز و به همه شان علاقه داریم.

و حالا آمده ایم تا این وب سایت را که حاصل سالها تلاش و تحقیق است را به دوستان خودمان یعنی شما عزیزان ارائه دهیم تا شاید باعث گذران ساعات خوب و خوشی با توجه به علاقه شما به خودروها شود.

از اینکه مهمانی ما را پذیرفتید؛ بی نهایت خوشحال و سپاسگزاریم.

امضا : مدیریت

هسته ی فکری گاراژ به دنبال چیست ؟

همه روزه وب سایتهای جدیدی در زمینه ی اطلاع رسانی مسائل مربوط به خودروها ساخته می شود اما معمولا سایتهایی خبری هستند که اکثراً اخبار تکراری را انتشار می دهند، ما کمبود یک دانشنامه اینترنتی در زمینه ی خودروها را احساس می کردیم ؛ وب سایتی که شاید با وجود آن دیگر نیازی نباشد که برای تصمیم گیری در مورد موضوعی مرتبط با خودروها ده ها سایت را زیر و رو کنیم، ایجاد محیطی که دانش های پایه و ثابت را آموزش دهد و همچنین فناوری های روز را به فارسی زبانان معرفی کند تا همه داناتر و برای مدت بیشتری رانندگی کنیم، شعار ما این است که هرچه بیشتر بدانیم کمتر اشتباه می کنیم.