امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

( تصویر برگرفته از : http://www.aolcdn.com )

( به انگلیسی : Keyless ) یا « بدون کلید » به نوعی از فناوری گفته می شود که با استفاده از تکنولوژی کنترل از راه دور و بدون نیاز به حضور فیزیکی انسان می توانید بسیاری از اعمال الکترونیکی روزمره یا امنیتی را راحت تر انجام دهید. در وسایط نقلیه و برای استفاده های عمومی، این تکنولوژِی کمک می کند تا از فاصله ی دور خودرو را روشن کنید ، درها را باز و یا قفل کرده و شیشه ها، سانروف یا سقف را باز و بسته کنید ، بخاری یا کولر را روشن کنید ، سیستم های صوتی و تصویری را کنترل کنید و ... و یا در موارد سفارشی خودرو را برای پارک کردن خودکار تنظیم کنید ، آن را با موبایلتان به پارکینگ هدایت کنید و یا برای استفاده دوباره آن را از پارکینگ به محل دلخواه هدایت کنید.

این تکنولوژی همچنین به شما کمک تا در صورت نزدیک شدن به خودرو ، به صورت خودکار درها باز شوند و خودرو روشن شود و یا در صورت فراموش کردن و عجله ؛ به صورت خودکار درها را قفل کرده ، شیشه ها را بالا آورده و خودرو را خاموش کند ...

اگر معمولاً سوئیچ ماشینتان را فراموش می کنید، کی لس به شما کمک می کند تا با استفاده از تلفن همراهتان که احتمالاً مجهز به یکی از سیستم عامل های اندروید ( Android ) ، ویندوز فون ( Windows Phone )، آیفون ( i.o.s ) و یا ... است مشکلات کمتری در این موارد داشته باشید تا بتوانید خودرو خود را با تلفن همراه هم فرمان بردار کنید ...

ادامه دارد ...

لطفاً نظر دهید ...

نویسنده : رضا بهرامی

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تعمیر خودرو های :

درباره ی ما

 ما اعضای گروه گاراژ؛ همچون شما، به خودروها علاقه مند هستیم، و آنها را جزئی از دوستان خود می دانیم، با برخی از آنها خاطره، به برخی از آنها نیاز و به همه شان علاقه داریم.

و حالا آمده ایم تا این وب سایت را که حاصل سالها تلاش و تحقیق است را به دوستان خودمان یعنی شما عزیزان ارائه دهیم تا شاید باعث گذران ساعات خوب و خوشی با توجه به علاقه شما به خودروها شود.

از اینکه مهمانی ما را پذیرفتید؛ بی نهایت خوشحال و سپاسگزاریم.

امضا : مدیریت

هسته ی فکری گاراژ به دنبال چیست ؟

همه روزه وب سایتهای جدیدی در زمینه ی اطلاع رسانی مسائل مربوط به خودروها ساخته می شود اما معمولا سایتهایی خبری هستند که اکثراً اخبار تکراری را انتشار می دهند، ما کمبود یک دانشنامه اینترنتی در زمینه ی خودروها را احساس می کردیم ؛ وب سایتی که شاید با وجود آن دیگر نیازی نباشد که برای تصمیم گیری در مورد موضوعی مرتبط با خودروها ده ها سایت را زیر و رو کنیم، ایجاد محیطی که دانش های پایه و ثابت را آموزش دهد و همچنین فناوری های روز را به فارسی زبانان معرفی کند تا همه داناتر و برای مدت بیشتری رانندگی کنیم، شعار ما این است که هرچه بیشتر بدانیم کمتر اشتباه می کنیم.